Předmět činnosti

Typy členství

Stanovy

Členové asociace

Přihláška


Vstup pro členy

Tiskové centrum


Standardy APVTS

Zákon o elektronických komunikacích

Profil společnosti


Asociace provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí

 + Odborná činnost

  + Archiv 2002-5

     Komise a projektové týmy
  + Odborná činnost

 + Pro členy

 + Tiskové centrum 

(30.06.2005) Standardy pro službu zprostředkování přístupu se zvláštním tarifem ke službám poskytovaných na síti Internet nebo na jiných datových sítích (976) [Odborná činnost]
Tým složený z členů Asociace, mobilních operátorů a za účasti zástupců ČTÚ vypracoval návrh úpravy dodatku k propojovací smlouvě týkající se Služby zprostředkování přístupu se zvláštním tarifem 976 ke službám poskytovaným na síti internet nebo na jiných datových sítích. Upravený dodatek je součástí propojovacích smluv mezi operátory.

Provozovatelé pevných telekomunikačních sítí sdružených v Asociaci provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí ( APVTS ) se dohodli na řešení problematiky služby zprostředkování přístupu se zvláštním tarifem (976) ke službám poskytovaným na sítí internet.

Takové řešení předkládá zákazníkovi transparentní službu a zaměřuje se na zajištění optimálních vztahů mezi poskytovateli přístupu, propojenými operátory a poskytovateli obsahu.

APVTS vyzvala ostatní oborové asociace (ČAKK, ASK, ČAT) aby svým členům doporučili připojit se k iniciativě APVTS a doporučili jim akceptování dodatku propojovací smlouvy, upravující službu linek 976.

Přílohy:
doc 1.25_Smlouva_976_fraudy_APVTS.doc [255.0 kB]
doc 1.25_Smlouva_976_fraudy_APVTS.doc [255.0 kB]


 
Design APVTS © 2002 All rights reserved